Anketa

Shout Board

Novinky

Epizoda 5x03 by se měla jmenovat Adverse Events "Nepříznivé události".
Dr. Barák; 1.9.2008

Pátá řada má vzhledem k baseballové play off upravený rozvrh vysílání. Na první díl se můžeme těšit 16. září, druhý 23. a třetí 30. září. Pak následuje třítýdenní přestávka kvůli baseballu a pak 21. října přijde House opět na Fox.
Dr. Barák; 31.8.2008

Jelikož Amber před osmi týdny zemřela, Wilson je z toho zoufalý a mezi ním a Housem je propast tak velká, jako nikdy před tím. Emoční vypětí způsobené smrtí jeho přítelkyně chce čas a klid. Tyto faktory ho doženou k tomu, že ukončí své působení v Princeton-Plainsboro a najde si práci někde jinde. House Wilsonovi činy přinutí přemýšlet o tom, zde je skutečně zodpovědný za smrt Amber a tedy i za zoufalství svého nejlepšího přítele.
Pracovní napětí však nesmí ohrozit fungování týmu. Musejí vyřešit případ asistentky náročné šéfové, jejíž životní styl kvůli netrpělivosti, agresivitě a dalším negativním chováním má větší náchylnost na srdeční onemocnění. Celý tým má pocit, že všechny její problémy, vycházejí z neuvěřitelné až přílišné oddanosti vyhovět neustále nespokojené nadřízené. Po zhoršení je však nutné zahodit původní domněnky a podívat se na případ z Houseova pohledu. Během jejich snažení se zatím Cuddyová snaží udělat mezi Housem a Wilsonem příměří. Třináctka se snaží uvést pacientku do pořádku, aniž by do případu vnášela svoje vlastní zdravotní vyhlídky.
Dr. Barák; 30.8.2008

Jak se kvapem blíží začátek nové série (Fox), tak mimo informací unikají i exkluzivní fotografie. No dobře možná jsem to s tím úžasem trochu přehnal, ale jsou to promo fotky, tak proč, ne. No posuďte sami.

DismayButt; 28.8.2008

Další fotky s Hughem (Housem) najdete v sekci Promo-Fotky.
Dr. Barák; 26.8.2008

Jak jsem říkal, že další informace na sebe nenechají dlouho čekat, tak sem měl pravdu. Dnešním dnem máme informace oproti včerejšímu dni trochu chudší, to však nemění nic na tom, že jsou to informace podstatné, a tak opět použiji frázi číst „jen na vlastní nebezpečí“. Což znamená, že pokud nechcete mít děj prozrazený, tyto informace opravdu nečtěte! NO a tady jsou.
Dr. Barák; 25.8.2008

Jak se blíží ten slavný den, kdy se opět setkáme s Housem v novém kabátě (myslím nové epizody na Foxu) tak stále víc a víc unikají informace podobně jako plyn ze špatně zavřeného potrubí. Jinak řečeno. Jak mile to ví víc, jak jeden člověk vždy se to postupně rozšíří pro větší škálu lidí. No a teď bych mohl to plácání vysvětlit že? No zkrátka a dobře máme tu další informace o začátku 5. řady. Velmi podrobně popsané informace o první epizodě a také základní informace k začátku řady. Chcete-li podrobnější popis první epizody i rozšířený popis informací ze začátku řady, klikněte zde. Pokud vás zajímají pouze základní informace, bez takzvané „omáčky“ pokračujte zde. Tak si přestanu hrát na záznamník. Snad jen připomenu, že určitě již brzy budeme mít další informace.
1  
2