Anketa

Shout Board

Obecné

Spoilery k začátku řady (První a druhá epizoda)
Obsazení známé dvojky (pro neznalé připomínám Chase a Cameronová)
Tvůrci podle předběžných informací fanoušky tohoto páru moc nepotěší. Jejich obsazení bude tedy velmi strohé. Cameronka se objeví tak třikrát. S Chasem nebude vystupovat v žádné scéně. Chase bude operovat hlavního pacienta v obou prvních dvou epizodách. V první epizodě se objeví již zmiňovaná Cameronová, ale v druhé se setkáme pouze s Chasem.

Cuddyová s Housem jsou na ostří nože. V úvodu mezi nimi bude zřejmě dosti ostrý spor, který vyvrcholí napjatým odchodem House (doprovázeno dosti oblíbeným prásknutím dveřmi). Pozvolna se to vylepší. Cuddyová se snaží hlavně o to, aby byli s Wilsonem alespoň za dobře.

Detektiv, který měl primárně souvislost s hlavním pacientem, nabídne Houseovi Wilsonovo špiclování. Páni! Lést do soukromí nenapadlo House jako prvního :D. V prvních dvou epizodách se Detektiv s Cuddyovou zatím nepotká. Nicméně ví, že se snaží Wilsona kontaktovat a že se s ním sešla v jeho bytě.

Při své pochůzce detektivovi „senzory zaznamenají“ (doufám že to nebylo moc technické) pěknou slečnu a vyšlou signál k jejímu sledování (snad to vážně nepřeháním, pokud ano napište mi ;-) ). Ale nevyšlo to podle plánů a dívka ho s tím že jí to není příjemné pošle do Paďous.

Na začátku řady Wilson skutečně hovoří o opuštění špitálu a odpoutání se od lidí, kteří v ní sou. I přes Houseovi prosby, aby Wilson zůstal odjíždí z Jersey. V následující epizodě začíná velká sledovačka. Detektiv informuje House o každém Wilsonově kroku. Dozví se například, že Wilson je stále se všemi v kontaktu, kromě něj.
Wilson si prý již dokonce našel novou práci, ale ještě do ní nechodí. Wilson taky navštěvuje skupinové terapie aby se vyrovnal se smrtí Amber. Wilson ani jednou nezmínil House.

PI Houseovi: "He never mentions you. If I didn't know you. I wouldn't think you exist." (Nikdy se o vás nezmínil. Kdybych vás neznal, nemyslel bych si že existujete.)

Wilson se k Houseovi v obou epizodách chová chladně.

Cameronová se od veškerých Houseowilsonovských sporů distancuje. Sám House požádá Cameronovou aby si z Wilsonem promluvila. Ta mu odpoví s tím, že už se o to pokusila, ale že už s tím nechce nic mít. Nakonec přeci jen Wilsona navštíví, ale o tom House zase neví. Skutečně se ho snaží přesvědčit, aby nikam nejezdil.

Od House odejde nový tým. Snaží se přesvědčit Chase aby s nimi spolupracoval, ten ovšem odmítne. Doporučí jim aby s Housem promluvili oni, protože on už s tím nemá co společného. V další epizodě si však tihle dva porozumí a Chse se tak na chvíli zastane Wilsonovu pozici.
 
Když House řekne 13, že každý umře (v originále by to bylo: „Everybody dies“) 13 začne soucítit s primárním pacientem stejně jako kdysi Cameronová a tomu pacientovi se otevře tak, jako nikdy před tím. Tato epizoda skončí rozhovorem House a 13 o již zmíněném umírání.
Poslední aktualizace: 25.8.2008 16:38

- 5x01Dying Change Everything“ (Umíraní změní vše).
- 5x02 Not Cancer“ (Není to rakovina).
- Soukromého detektiva najme sám House.
- Detektiv se bude muset vloupávat do domů pacientů misto Houseových zaměstnanců.
- Jedna epizoda se bude točit hlavně kolem Chase a Cameronové a jejich vztahu.
- Podle všeho si House a Cuddyová budou zase blíže.
- Wilson odejde z nemocnice.
- Dozvíme se mnoho jak o Wilsonovi, tak o Housovi, stejně tak jako i o jejich přátelství.
- Foreman bude mít případ, který bude řešit nezávisle na Housovi.
- Cameronová bude mít případ a skrze příběh budeme schopni objasnit vztah Cameronové a Chase a jak to s nimi vypadá teď.
- Detektiv se bude motat kolem Cuddyové.
- Wilson odejte kvůli Houseovi
- House najme detektiva na Wilsona

- V prvních epizodách se Chase a Cameronová nesejdou
- Chase bude v prvních dvou operovat hlavního pacienta
-Cameronová bude pouze v první epizodě
-Začátkem první epizody bude House s Cuddyovou na ostří nože. Závěr už bude lepší-Cuddyová se snaží, aby House a Wilson byli za dobře.
- Detektiv špiclování nabídne sám.
- Detektiv Cuddyovou v prvních dvou epizodách nepotká. 
- Detektiv se bude snažit okouzlit jednu dívku. Ta jeho přízeň však neopětuje.
- I když se House snaží Wilsona přemluvit, stejně Wilson odjíždí z Jersey.-Wilson chodí na skupinové terapie a by se vyrovnal se smrtí Amber.
- Wilson po odjezdu z Jersey nikdy House nezmínil.
- Wilson se k Houseovi v obou epizodách chová chladně.
- Cameronová nechce s jejich sporem mít co dočinění.
- Přesto se snaží přesvědčit Wilsona, aby zůstal.
- Chase bude chvíli u House zastupovat Wilsonovu roli
- 13 se projeví podobně jako Cameronová